סרטון אנימציה

סרטון אנימציה

סרטון אנימציה יכול להוות את הפתרון המושלם כאשר יש צורך ליצור סרטון הסבר או הדרכה עבור העובדים. לא מעט עובדים מקבלים חלחלה רק מהרעיון שהם יצטרכו לצפות בעוד סרטון משעמם ומתיש, אשר אמור להעביר להם ידע טכני מסוים הקשור לעבודה על תוכנה או מערכת חדישה. אך סרטון המבוסס על אנימציה, יכול לחולל תגובה רגשית שונה לחלוטין. מחקרים שנעשו בתחום, הראו כי ברוב המקרים אנשים נוהגים לחייך כאשר הם צופים בסרטון אנימציה, ללא קשר לנושא הסרטון או לתוכן שלו. כלומר, מראש התגובה הרגשית היא חיובית יותר, דבר שמגדיל את הסיכוי לקלוט את התוכן שמועבר בסרטון ללא התנגדויות מיותרות.

סרטון אנימציה – מדוע מומלץ להשקיע בכך?

קודם כל, מדובר על דרך פשוטה, מהירה ויעילה להעביר מסר מסוים לכמות גדולה של אנשים. רוב האנשים יעדיפו לקבל את המסר בצורת סרטון המבוסס על אנימציה, על פני סרטון וידאו רגיל. מעבר לכך, חשוב לזכור כי במידה והתוכן של הסרטון כולל חישובים מסובכים, שימוש בגרפים או בתרשימים, כדאי להציג את הנתונים האלו בצורת אנימציה שתהיה נעימה יותר לעין. רוב האנשים נרתעים מכמות גדולה מידי של מספרים, אך כאשר הם מוצגים בצורת אנימציה נעימה ונינוחה, המידע נקלט בצורה מהירה יותר. כמו כן, עלות סרטון אנימציה תהיה לרוב נמוכה יותר, מאשר סרטון וידאו הדורש תשלום לצוות של צלמים, שחקנים וכמובן עריכה.

במידה ומדובר על סרטון תדמית, אנשים רבים מעדיפים להשתמש באנימציה לצורך הצגת העסק שלהם, היות והם לא מרגישים בנוח לעמוד מול מצלמה ולהציג את עצמם. כמו כן, הדבר מתאים במיוחד כאשר מדובר על עסק שמספק שירותים מסובכים יותר, שיהיה קל יותר להסביר באמצעות אנימציה. כמובן שחשוב לעבוד עם חברה מקצועית ומנוסה, שתוכל לספק את המוצר האיכותי ביותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תכנית עסקית בתחום ההייטק – חשוב להיעזר בחברה מקצועית
על מנת לכתוב תכנית עסקית בתחום ההייטק יהיה חשוב מאוד מבחינת כל אחד מכם לוודא כי כבר מהרגע הראשון הוא...
קרא עוד »
פבר 22, 2019
כובע עם שם: התאמה אישית של אופנה
בתחום האופנה, פרסונליזציה הפכה לטרנד משמעותי, המאפשר לאנשים לבטא את זהותם הייחודית באמצעות ביגוד...
קרא עוד »
יול 08, 2023
למה כדאי לקנות אופניים אונליין?
קניית אופניים באינטרנט מציעה דרך נוחה ויעילה למצוא את הרכיבה המושלמת להרפתקאות הרכיבה שלך. הנה כמה...
קרא עוד »
יול 18, 2023