איפה כדאי ללמוד בדיקות תוכנה?

איפה כדאי ללמוד בדיקות תוכנה?

חושבים ללמוד בדיקת תוכנה בזמן הקורונה ולא ממש יודעים מאיפה להתחיל? קורס QA ואוטומציה עכשווי, יביא לכם את הכלים החשובים ביותר ללימודי QA ויכניס אתכם בדרך המלך לעולם ההיי טק הפורה והמתרחב בעולם.

איפה כדאי ללמוד בדיקות תוכנה?

בדיקת תוכנה לומדים רק מהבית. במיוחד בזמן הקורונה, שבה לא תמיד ניתן לצאת באופן חופשי מהבית, אנחנו ממליצים לכם לעשות זאת דרך הזום ולהנות משלל תחומים לבחירתכם. בדיקת תוכנה נחשב למקצוע מכובד בהייטק והוא מומלץ לאנשים שנחשבים חדשים בעולם ההיי טק.

מניעת טעויות בבדיקת תוכנה

לטעות זה אנושי. לא משנה כמה אתם פרפקציוניסטים, כולנו חייבים לטעות. לכל ארגון יש מטרה סופית שמגיעה עם מערכת ציפיות משלה. 

עבור עסקים מסוימים, ההצלחה מסומנת על ידי תדירות גבוהה של תוצאות אמיתיות התואמות את התוצאות הצפויות. אבל לפני שמגיעים למטרה הסופית שלהם, כל חברה צריכה לעמוד בתוצאות של טעויות אנושיות.

אף גורם לא יכול להשתמש בשגיאות ידניות כתירוץ למסירת מוצר פגוע. כדי להבטיח מוצר באיכות גבוהה, תצטרכו ללמוד על המוצר באמצעות ניסוי ותעייה. זה בדיוק מה שלומדים בקורס QA בהובלת קובי יונסי – לבדוק תקינות של תוכנות לפני הפצתם ללקוחות.

החשיבות של בדיקת תוכנה

מקובל שסטארטאפים רבים מדלגים על בדיקת התוכנות שלהם. הם עשויים לומר שהתקציב שלהם הוא הסיבה שהם מתעלמים מצעד כה חשוב. הם חושבים שזה לא יביא לתוצאות משמעותיות. אבל כדי ליצור רושם ראשוני חזק וחיובי, המוצר צריך להיות מעולה. ולשם כך, בדיקת המוצר מבאגים, היא חובה.

באופן דומה, ארגונים מבוססים, צריכים לשמור על בסיס הלקוחות שלהם ועל התרשמותם. לכן, עליהם לדאוג שהמוצרים שלהם יגיעו לקהל היעד ללא שום באגים ותקלות.

כתוב/כתבי תגובה