קורס עזרה ראשונה אונליין

קורס עזרה ראשונה אונליין

קורס עזרה ראשונה הוא קורס חשוב מאוד. לא מעט אנשים מעוניינים לעבור את הקורס המדובר בכדי שיהיו להם הכלים והידע הנדרשים להגיש עזרה ראשונה בעת הצורך, אך לא מעט אנשים נדרשים לעבור את הקורס בכמות שעות כזאת או אחרת, בשל תחום העיסוק שהם עוסקים בו. כיום ניתן ללמוד קורס עזרה ראשונה על ידי הגעה פיזית למקום שבו נערך קורס או שפשוט ניתן לבחור לעבור קורס עזרה ראשונה און ליין.

מהו קורס עזרה ראשונה אונליין?

קורס עזרה ראשונה אונליין הוא קורס מקוון שניתן ללמוד באמצעות האינטרנט. הקורס מחולק לשיעורים לצפייה באינטרנט בהתאם לתכנים השונים שיש צורך ללמוד במסגרת הקורס. מדובר על קורס שנלמד בהתאם לקצב המתאים של כל תלמיד, כאשר המטרה היא לסייע לתלמיד בהגשת עזרה ראשונה בעת הצורך, להקנות לו את הידע והאמצעים הנדרשים על מנת שיוכל להציל חיים ולטפל במצבים רפואיים שונים. היתרון בקורס זה טמון באפשרות ללמוד אותו ממחשב כל בזמן ובכל מקום. ניתן ללמוד את כל התכנים הרלוונטיים של הקורס מבלי לצאת מהבית.

מבנה קורס עזרה ראשונה אונליין

קורס עזרה ראשונה אונליין הוא קורס מתוקשב אשר מחולק לפרקי לימוד הכוללים סרטוני הדרכה, תמונות להמחשה, תרשימי זרימה שונים ועוד וזאת בכדי להמחיש עד כמה שניתן באופן ויזואלי את הנלמד. בסיום של כל פרק נלמד יש שאלות חזרה המספקות מדד לרמת השליטה של כל תלמיד בחומר הנלמד. כל תלמיד יכול לחזור כמה שרק ירצה על הפרקים השונים בכדי להבין את החומר היטב. בסיום הלמידה החניך יבחן במבחן עיוני. חשוב מאוד לדעת שבמהלך קורס מקוון גם במהלך קורס מדא כל תלמיד יכול לשאול שאלות את המדריכים באמצעות שיחת טלפון או התכתבות. הקורסים המוצעים אונליין הם קורסים במסגרת 28 שעות ו44 שעות התואמים לעובדי הוראה, מצילים, מדריכי ספורט ועוד.

כתוב/כתבי תגובה