מי צריך סרטון תדמית?

סרטון תדמית

העולם שלנו כיום מבסס את המידע ואת המסרים על אמצעים דיגיטליים מתקדמים. לא פלא שידיהם של האנימטורים, המעצבים והצלמים מלאות עבודה. הם ממדלים ויוצרים הדמיות, עורכים ומוסיפים כיתוביות ומוציאים תחת ידיהם תוצרים נהדרים. כמובן שכל סרטון שיוצרים הוא סרטון שיש לו מטרה וחזון.

אז למי יועילו סרטוני התדמית?

סרטון תדמיתי כשמו כן הוא, הוא נועד להציג בפני הצופים תדמית של אדם מסוים, חברה, קבוצה או מוסד, ולהכיר באופן מתוכנן וחיובי את הפעילות ואת התכונות בפני הצופה. פעמים נועד הסרטון ליצור היכרות ראשונית, פעמים הוא נוצר כדי לתקן את הרושם, ולא פעם המטרה היא לספר על עשייה ועל פעילות. האם גם לכם יועיל סרטון תדמית?

בעלי עסקים – שפרו את התדמית העסקית שלכם

בעלי עסקים רבים מחפשים דרך לשפר את התדמית שלהם בעיני הלקוחות, הם מעוניינים ליצור לעצמם תדמית מסוימת ולבנות את השם ואת המותג שלהם בעיני הלקוחות. אמנם יש מגוון דרכים לעשות זאת, וכלים שונים נועדו לענות על הצורך הזה. אבל אחת הדרכים היעילות והטובות היא הפקת סרטון תדמית עם Blue Monkeys.

מהם היתרונות של סרטון תדמית?

  • תכנון מקצועי – כאשר מפיקים סרטון ניתן לחשוב על כל שנייה וחלקיק שניה בסרטון, ולשלב את המסרים הרצויים בצורה מדויקת ביותר. אם כי לעיני הצופה הסרטון עשוי להראות ספונטני למדי. זה יתרון בעל משמעות רבה כיוון שהוא מאפשר לבצע צעד מתוכנן מאוד שכולל חשיבה על כל פרט ופרט.
  • חוויה חושית – כידוע לכולנו המסרים נקלטים במוח האנושי בהתבסס על חוויות חושיות. וככל שהחוויה כללה חושים רבים, כך המסר חודר בצורה עמוקה יותר ומוצא לעצמו מקום של קבע במוח. סרטון נועד לספק לצופה חוויה והוא משלב מספר חושים, וזה מסביר את העומק של המסרים שחודרים.
  • הפצה – בעידן דיגיטלי קל מאוד להפיץ תכנים. גם סרטון מושקע וכבד יחסית עשוי להיות תוכן ויראלי שיגיע לכל מקום בלי מאמץ רב וללא השקעה מרובה מצדכם. אם הצלחתם להפיק סרטון מעניין ומעורר עניין הוא יגיע לכל מקום ואתם תיהנו מחשיפה נהדרת שתשרת אתכם היטב!
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הפודקאסטים המובילים בישראל
ישראל התגלתה כמרכז לפודקאסטים מרתקים, ומציעה מגוון מגוון של תוכניות שמעסיקות, מרתקות ומשעשעות את...
קרא עוד »
יול 07, 2023
פעילות גופנית בהריון
הריון הוא תקופה שבה נשים פעילות יותר. הם עוסקים בפעילות גופנית ויכולים גם להיות על הרגליים במשך שעות...
קרא עוד »
מאי 30, 2023
ניווט בעולם של פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון
בעידן הדיגיטלי, שבו הסמארטפונים נמצאים בכל מקום, השאלה אם להתעמק בפיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון...
קרא עוד »
ינו 09, 2024