5 סיבות לפתח אפליקציות דווקא לאנדרואיד

5 סיבות לפתח אפליקציות דווקא לאנדרואיד

לא מעט מפתחי אפליקציות בוחרים לפתח את החברות ומפתחים, בוחרים בדרך כלל לפתח את האפליקציות שלהם גם עבור משתמשי אפל וגם עבור משתמשי אנדרואיד. הסיבה היא ברורה, למה לוותר על קהל יעד גדול שמשתמש באחת מן המערכות ולהסתפק אך ורק במי שמשתמש במערכת השנייה?

אך יש מקרים בהם, מסיבות כלכליות או אחרות, בוחרים להסתפק רק בסוג מסוים של מערכת. במאמר זה נציג 5 סיבות מדוע נכון לפתח דווקא למערכות אנדרואיד, אם צריך לבחור מערכת אחת מבין השתיים.

חשוב להדגיש, מפתחי אפליקציות רבים מתמחים בפיתוח לשני סוגי המערכות (ראו כאן http://www.igates.co.il), ועל כן אם אנחנו צריכים לבחור מפתח או בית תוכנה חיצוני, אז אנחנו לא נדרשים לחפש ספציפית מפתח שמתמחה באנדרואיד, למרות שיהיה נכון מצידנו לבחור מפתח אשר מתמחה במיוחד בפיתוח למערכת זו.

מדוע משתלם לפתח אפליקציות לאנדרואיד?

סיבה ראשונה, מדובר, במערכת הרבה יותר פופולארית מזו של אפל. מרבית המשתמשים במכשירי הסלולר כיום, מחזיקים מכשיר עם מערכת של אנדרואיד. זה יכול להיות מכשיר של סמסונג, LG, שיואמי או כל מכשיר אחר. למעשה, כל המכשירים יש בהם מערכת של אנדרואיד מלבד, אלה של אפל.

סיבה שנייה, מרבית הטלוויזיות החכמות אשר נמכרות בשוק, כוללות מערכות של אנדרואיד ולא של אפל.

סיבה שלישית, מדובר על מערכת קוד פתוח, זה אומר, שהרבה יותר קל לפתח את האפליקציה והרבה יותר לשדרג אותה ולבצע בה שינויים מאשר אפליקציות עבור אפל שעובדות במערכת קוד סגור.

סיבה רביעית, היא מתקשרת לסיבה הקודמת, גוגל מפעילה הרבה פחות קשיים על פיתוח אפליקציות עבור מערכת אנדרואיד, המערכות שברשותה, מאשר אפל שמחייבת את המפתחים לעמוד בתנאים מסוימים.

סיבה חמישית, מאחר ומדובר בקוד פתוח ומאחר ומדובר בהרבה יותר מכשירים שעובדים עם מערכת אנדרואיד, אז גם האופציות הן רבות יותר, בין אם זה למפתחים ובין אם זה למשתמשים. זה יכול לבוא לידי ביטוי בדברים קטנים, אך אלה יכולים להיות בעלי השפעה משמעותית, בכל הקשור לחוויית השימוש של המשתמש וכן בחוויה של המפתח עצמו.

> קראו כאן על טיפים לפיתוח אפליקציות

כתוב/כתבי תגובה