לנצל את שירותי מרכזיה בענן ביעילות

לנצל את שירותי מרכזיה בענן ביעילות

שירותים בענן

מספר הולך וגדל של החברה משתנה למערכות IT מבוססות ענן, מכיוון שהוא מספק הן יכולות IT מוגברות והן מייעל את זרימת העבודה הפנימית. זה תקף גם לטלפוניה.

טכנולוגיה ללא תחזוקה עם פיתרון מרכזיה מבוסס ענן שלנו

טכנולוגיה ללא תחזוקה עם מרכזיה מבוססת ענן שלנו

פיתרון המרכזיה שלנו מבוסס לחלוטין בענן. במילים אחרות, אינך צריך להיות בעל טכנולוגיה משלך כדי שהיא תפעל. אנו מבטיחים כי כל הטכנולוגיה, החומרה, התוכנה, החיבורים, הקיבולת, יתירות ואבטחה נשמרים תמיד ברמה הגבוהה ביותר, כך שלא תצטרכו לחשוב על תחזוקה בעצמכם. יתר על כן, זה תלוי בך מה הפונקציות שכל משתמש צריך להיות כדי שתוכל תמיד להיות בטוח שהטכנולוגיה עונה על צרכיו של כל עובד.

מרכזיית הענן האופטימלית מוגדרת וגמישה ויש להתאים אותה כך שתשקף את צורך החברה.

התנאים שלנו מעניקים לך חופש מלא לשנות משתמש, מגוון שירותים, תוכניות מחירים וכו' במהלך תקופת החוזה שלך, כך שיש לך את הזכות להגדיר בכל עת. לפיכך אתה נמנע מחשבוניות סופיות כאשר משתמש מסיים או יוצא לחופשת הורים – ואף פעם אינך משלם עבור שום דבר שאתה לא משתמש בו. הפיתרון שלנו הוא בלתי מנוצח לחלוטין עבור חברות ופרויקטים עונתיים.

מה נעשה עם שירותי הענן עכשיו כשאנחנו עוברים דירה?

כל מה שאתה צריך בכתובת החדשה שלך הוא חיבור לאינטרנט כדי להיות מסוגל להתחבר ולפעול כרגיל, הזזת מרכזיה טלפונית לא יכולה להיות קלה יותר.

פשוט לשימוש והתקנה

פיתרון המרכזיה שלנו הוא מהמתקדמים בשוק ובו זמנית פשוט להפליא לשימוש וליישום. מנהל פרויקטים מנוסה מסייע לך מהיום הראשון עם הכשרה, טיפים ועצות להציב את חווית הלקוחות שלך במרכז הבמה.

לא משנה אם בחרתם בחיבור נייד, טלפון חכם או טלפון שולחני – כל הפתרונות ידידותיים למשתמש באותה מידה. כל משתמש מקבל הוראות וידאו שמקל על כולם להתחיל בעבודה. זה הופך את חיי היומיום להרבה יותר פשוטים עבור המנהל שלך מכיוון שכל השינויים נעשים ישירות באופן מקוון או באמצעות התמיכה שלנו. יתר על כן, מחלקת החשבונות שלך משיגה חשבוניות מסודרות וברורות ביותר בענף.

כתוב/כתבי תגובה