האם חייבים להשתמש באנטי וירוס?

האם חייבים להשתמש באנטי וירוס?

אחת השאלות שלא מעט משתמשים במחשבים ניידים ונייחים, בבית או בעסק, שואלים את עצמם לא פעם היא, האם הם חייבים להשתמש באנטי וירוס. זה שאלה שעולה לא פעם, מאחר ויש כאלה שאכן מאמינים, שלהם לא יקרה שום דבר, הם לא גולשים במקומות שהם לא אמורים לגלוש, לא מכניסים אל תוך המחשב דברים שהם לא אמורים להכניס, ולכן, אין להם סיבה לחשוש.

אך האמת היא, שכל אחד צריך להשתמש באנטי וירוס, וזה די פשוט, שכן יש לא מעט חברות שמספקות אנטי וירוס חינמי, כזה שאפשר להוריד בקלות מהאינטרנט ולהתקין במחשב. צריך לומר, אף על פי שמדובר בגרסה פחות שלמה, עם פחות מאפיינים, עדיין היא מאוד משתלמת, היא מאוד איכותית ולכן רצוי להתקין אותה.

לפני שנסביר את ההיגיון בהתקנת אנטי וירוס חינמי למחשב פרטי או עסקי, צריך לומר שבמקרים מסוימים, בוודאי במחשבים עסקיים, רצוי לחשוב על התקנת אנטי וירוס רחב יותר, מלא יותר, וזאת בשביל שנוכל ליהנות ממגוון רחב של מאפיינים, מאפיינים שיכולים לעזור לנו לשמור על איכות וביטחון המחשב והמידע שמצוי עליו.

מדוע התקנת אנטי וירוס חינמי יכול להשתלם לנו

ראשית, הוא מכיל את כל מה שצריך מבחינת הגנה על המבחן במובנים של וירוסים, אבטחת מידע וכדומה

שנית, הוא מתעדכן בדיוק כמו אנטי וירוס מומלץ רגיל, ולכן אנחנו נזכה להגנה מפני וירוסים ישנים וחדשים.

שלישית, אנחנו צריכים משהו שיגן על המחשב שלנו, בין אם זה מפני קבצים נגועים, אתרים עם תוכנות ריגול, פריצות אבטחה ועוד.

ארבע, אם התוכנה תתאים לצרכים שלנו, אזי נוכל להתקין בהמשך תוכנה מתקדמת יותר, אם נרצה בכך כמובן. זו יכולה להיות דרך טובה לנסות מה אנחנו צריכים.

כתוב/כתבי תגובה