מה היתרון של מכשיר אידוי על פני עישון באש גלויה?

מה היתרון של מכשיר אידוי על פני עישון באש גלויה?

תשאלו כל חובב קנאביס מדוע הוא את הצמח הזה ותשמעו מיד על תחושת האופוריה הנעימה, על השרירים שהופכים רפויים ועל תחושת הניתוק לזמן מה מהעולם החיצוני. יחד עם זאת, ומבלי להיכנס לדיון אם קנאביס הוא בריא למשתמש או לא, יש דבר אחד שלילי שנוגע כמעט לכל הצרכנים במיוחד בישראל, וזו העבודה שכולם מעשנים את הקנאביס ולמעשה מכניסים עשן לריאות, מה שהוכח כבר מזמן כמזיק לבריאות. אופציה מצוינת להימנע מהנזקים הללו הוא שימוש במכשירי אידוי שהפכו למאד פופולריים בשנים האחרונות. בואו נכיר אותם וננסה להבין מה היתרון שלהם לעומת עישון באש גלויה.

בלי עשן בריאות

קודם כל חשוב להבין שיש מגוון רחב של וופורייזרים בשוק, תוכלו למצוא כאן מגוון רחב של וופורייזרים ולהתחיל להכיר את הסוגים השונים, אבל בגדול הרעיון של כולם הוא דומה. מדובר למעשה במכשירים המאפשרים מיצוי של החומרים הפעילים בקנאביס ללא שריפה וכך למעשה אנו נהנים מה-THC וה-CBD דרך האדים. שימו לב כי מחקרים הראו כי עישון של קנאביס משחר עוד מאות חומרים רעילים שחלקם אפילו מסרטנים, מעבר לחומרים הפעילים וזה בהחלט חיוני להימנע מעישון (של כל דבר באופן כללי) אם ניתן לעשות זאת.

בלי ריח מסריח

מעבר ליתרון הבריאותי צריך לזכור כי שימוש במכשיר אידוי לא כרוך בריחות עשן כבדים ולא נעימים. זה אומר בעצם שאתם יכולים לעשן בכל מקום – בבית, ברכב ואפילו במשרד אם מקום העבודה שלכם מאפשר זאת. האדים שמתפזרים לחלל האוויר הם בעלי ריח נעים ואופייני של קנאביס ולאחר מספר שניות אין כלל זכר לריח שהיה.

חיסכון

לבסוף שווה לזכור כי שימוש במכשיר אידוי הוא חסכוני הרבה יותר מעישון. הסיבה לכך היא שניתן למצות הרבה יותר מהחומר הפעיל ולאחר השימוש ניתן גם להפיק שמן או להשתמש בפרחים שאודו להכנת עוגיות ועוגות קנאביס נפלאות. מעבר לכך אתם חוסכים אביזרים כמו פילטרים וניירות גלגול.

בשורה התחתונה, אידוי של קנאביס הוא הרבה יותר בריא ומומלץ לעובר לשיטה הזו בהקדם האפשרי.

כתוב/כתבי תגובה