מאגרי תמונות מומלצים שכל מעצב חייב להכיר

מאגרי תמונות מומלצים שכל מעצב חייב להכיר

מעצבים גרפיים הם אנשים שצריכים כל העת ליצור גרפיקות מרשימות עבור הלקוח. מהיכן הם לוקחים את התמונות שמהן הם יוצרים את מה שרואים בסופו של דבר? מאגרים של תמונות טובים הם הסוד הידוע עבור כל מעצב בארץ ובעולם.

Stockunlimited 

אתר שבו יש מלאי רחב מאוד של יותר מ-600 אלף תמונות. לא רק שהיתרון הזה מושך בפני עצמו, אלא ישנה גם אפשרות בחודש הראשון להוריד כמה תמונות שרק רוצים עבור 9 דולר בלבד, לאחר מכן ניתן לרכוש מנוי חודשי בעלות מגוחכת של 69 או 139 דולר לשנה שלמה. אתר זה מאוד רלבנטי למי שרוצה לחסוך ועדיין לקבל הרבה מאוד תמורת הכסף שלו.

Shutterstock

אחד המוכרים והוותיקים בתחום מאגרי התמונות. המאגר שמורכב מהרבה מאוד תמונות לכל שימוש ובכל נושא כמעט מכיל גם אפשרות סינון כדי לסנן רק את התמונות הכי רלבנטיות למה שצריכים באותו הרגע. השימוש הוא בתשלום לפי חבילות של תמונות או שימוש חודשי.

פליקר

מאגר זה כולל תמונות שהן חלקן בתשלום וחלקן האחר ללא עלות, בחינם לגמרי. מה שיש לזכור הוא רק לתת קרדיט לבעלי התמונה וזה הכל, ניתן להוריד ולהשתמש בתמונה שנבחרה. זהו אתר שיש אליו מיליוני כניסות, והוא בין הפופולאריים בתחום.

Dreamtime

במאגר הזה השיטה של הורדת התמונות נעשית לפי הקרדיט שצבר המשתמש באתר או לפי נקודות.  שיטה זו יכולה להיות נוחה עבור אלה שלא מעוניינים להוציא כסף, אלא לצבור נקודות וקרדיט ובאופן הזה לקבל את האפשרות של הורדת תמונות.

Deposit photos

אתר שפונה אל בעלי עסקים ואל אנשים שפועלים בתחום הדיגיטל וצריכים לתמונות בצורה מגוונת ומאוד רחבה. עד כמה רחבה? יש מאגר של מעל לחמישים מיליון תמונות שפנוי להורדה עם תשלום למנוי חודשי לצד מסלולים אחרים שיכולים להיות נוחים לכל אחד.

כנסו לבלוג הבא למידע נוסף.

כתוב/כתבי תגובה