סקירת אירועים חודשיים אשר השפיעו על שער הביטקוין

סקירת אירועים חודשיים אשר השפיעו על שער הביטקוין

אין ספק שבכדי לבצע השקעות חכמות אנחנו צריכים לקחת בחשבון הרבה מאוד נתונים. כך לדוגמא מלחמה בקונגו יכולה להשפיע על מחיר המניה של אפל וזאת עקב העובדה כי קונגו היא ספקית הקובלט הגדולה ביותר בעולם והקובלט הוא מצרך חיוני לייצור פלאפונים. על רקע זה יש לציין כי גם בהקשר של קניית ביטקוין או מכירת אתריום https://www.bitsofgold.co.il/he/sell_eth אנחנו חייבים להסתכל על אירועים מאקרו כלכליים אשר השפיעו על שערי המטבעות. כאן המקום לציין את העלאת הריבית בארצות הברית אשר גרמה לכך כי כסף רב יותר מופנה אל הבנקים ויוצא מן הבורסות. יש לציין גם את מלחמת הסחר בין ארצות הברית לסין אשר נכנסה להקפאה של מספר חודשים וכמובן את הירידות החדות בבורסה לצד עליות חדות אשר הובילו לשינויים דרמטיים בשוק ההשקעות ואשר השפיעו גם על עולם הביטקוין וזהו משהו שאי אפשר להתעלם ממנו.

מדוע אני לא צריך להסתכל על הטווח הקצר כאשר אני קונה ביטקוין?

אך כאשר אנחנו מדברים על השקעות בביטקוין אנחנו צריכים להסתכל הרבה יותר מאשר רק על הטווח הקצר. אתם צריכים להבין כי כיום בעיני רבים הביטקוין הוא מטבע העתיד ולא רק לקניות באינטרנט, וזה אומר כי לדעת רבים הוא יחליף את הדולר בעוד מספר שנים כמטבע הבינלואמי וזאת עקב העובדה כי מדובר במטבע אשר לא נשלט על ידי מדינה ריבונית אלא הוא מטבע אשר שערו נקבע על ידי כוחות השוק. על כן יש לציין כי מדובר בצעד חכם ביותר לקנות אותו וכי לדעת רבים זוהי השקעה חכמה לעתיד אשר תניב תשואה גבוהה וזאת עקב העובדה כי רוב העולם יתחיל להשתמש בו.

מדוע כדאי לקנות דווקא את הביטקוין?

אין ספק כי ביטקוין הוא לא המטבע הדיגיטלי היחיד שקיים בשוק ויש עוד מטבעות אחרים (הכירו אותם באתר https://www.bitsofgold.co.il/he). אך אין גם ספק כי מדובר במטבע הנפוץ ביותר, המוכר ביותר והחזק ביותר ועל כן כדאי דווקא להשקיע בו ולא במטבעות האחרים שקיימים בשוק ואשר הערך שלהם אולי נמוך יותר אך סביר להניח כי התשואה עליהם תהיה גם כן נמוכה מאוד.

קראו על קנייה ומכירה של ביטקוין בישראל http://rorisrael.com/he/companies/bits-of-gold#sthash.aJpc27cn.dpbs

כתוב/כתבי תגובה