המחשב התרסק ואיבדתם מידע? כל מה שחשוב לדעת

שחזור מידע

באיזה שהוא שלב, מתי שהוא, המחשב מתרסק, יומו האחרון מגיע. וכאשר זה קורה, אנחנו נאלצים לאבד את המידע והזיכרונות ששמרנו במשך שנים. "גזר הדין" שלא ההינו מוכנים אליו הגיע, ובזמן הכי לא טוב. המידע נאבד, וכרגע יש לנו מטרה אחת בראש – להציל אותו ולחזור לעבודה כמה שיותר מהר. אז מה עושים? כל מה שחשוב לדעת על הנושא, נמצא ממש כאן.

האם המידע והנתונים באמת אבדו?

אם כל האמת, אנשים שאינם מומחים למחשבים חושבים שהנתונים אבדו ולא יימצאו עוד לעולם. אבל, בעולם המחשוב, הדברים עובדים קצת אחרת. בין אם מדובר בבעיה שנובעת מהחומרה של המחשב, או מהתוכנה, וגם עם הארד דיסק שלכם הלך לגמרי, נשרף, או לא עולה בכלל, עדיין ניתן להציל את המידע באמצעות שחזור הארד דיסק. המידע נמצא מאחורי הקלעים, ומסתתר טוב. "כל קובץ שנמחק ניתן להשיב", כל קובץ או תמונה שנמחקה ב- 98% ניתן להציל מהמגירה השחורה והנסתרת.

איך מצילים מידע אבוד – איך זה עובד

שחזור קבצים ממחשב נייד, שחזור נתונים בכלל מתבצעת בשלל שיטות, ישנם יכולות שחייבות להתקיים בעת העבודה – הבנת החומר, יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה, והרבה מאוד עבודה קשה. לפני שבוחנים מהי שיטת העבודה המתאימה, נצטרך להבין מהי הבעיה. האם מדובר בבעיה בציוד? או בתוכנה. במקרים שהבעיה בתוכנה, ניתן להשתמש בשלל כלים טכנולוגיים להצלת מחיצות ותאים מסוימים. במקרה שהבעיה בציוד, מזמינים את החלק שהתקלקל, מרכיבים אותו על הדיסק, ומשחזרים את החומר האבוד. אלה הם שני השיטות הטובות ביותר לשחזור מידע.

לסיכום – מהם האפשרויות שלי

בידיים שלכם יש שני אפשרויות – הראשונה, היא לתקן את התרחיש הנורא מכולם בעצמכם, וזאת באמצעות שלל תוכנות לשחזור מידע. השנייה, היא באמצעות פנייה לחברות שחזור מידע ונתונים. השחזור שנעשה לבד, יכול לגרום ליותר נזק מאשר תועלת, ולכן בפעמים רבות האפשרות העדיפה ביותר היא השנייה. הכירו את טיק טק, חברה אשר מתמחה בשחזורים מידע בשלל תחומים, החברה מספר אחת לשחזורים אשר הוקמה בשנת 1995. מוזמנים לחייג ולהתנסות – 03-613-1555.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כרטיס ביקור דיגיטלי – למה זה טוב?
האם שמעתם כבר על כרטיס ביקור דיגיטאלי? אם אתם רוצים לקדם את בית העסק שלכם/ את היוזמה/ המוצר או כל רעיון...
קרא עוד »
מאי 06, 2020
עוגת גבינה קרה: טיפים וטריקים חיוניים
ההתעמקות באמנות הכנת עוגת גבינה קרה יכולה להיות מרתיעה, במיוחד כאשר שאלות ספציפיות מתעכבות ללא...
קרא עוד »
דצמ 25, 2023
מיתוג לעסק – בואו תבינו למה אתם חייבים את זה
אם יש לכם עסק, הרי שאתם עומלים קשה מאוד בכדי שישגשג ויצליח. הרצון להיות עסק רלוונטי שמכניס ומרוויח הוא...
קרא עוד »
ינו 27, 2020