עו"ד תאונות עבודה למעסיקים ועובדים

עורך דין תאונות עבודה כמו בלינק https://www.yhc-law.co.il/services/claims-against-social-security/ הינו עורך דין המתמחה בעבודה מול מערכת התגמולים לעובדים. הוא או היא יסייעו לעובדים שנפגעו בתיקים שלהם, ועשויים לייצג אותם גם בתחומי חוק אחרים. לעורכי דין רבים המתמחים בדיני פיצויי עובדים יש רקע בענפים אחרים, לרבות ביטוח או הגנה פלילית. עורכי דין כמו עורך דין יניר הראל, המתמחים בדיני פיצויי עובדים עשויים לעסוק גם בסיוע עורך דין עבודה ותעסוקה.

ישנם 2 סוגים של תביעות תאונות עבודה: 

תביעות נזקי גוף (BI) ותביעות בגין נזקי גוף (NB). תביעות נזקי גוף – סוג זה של תביעה מכסה כאבים פיזיים, מחלות ופגיעה וכן נזק לרכוש שנגרם מתאונת עבודה. מקרים אלו עשויים לכלול פציעות במפרקים, חתכים בעור, כוויות בגוף או בתוספת שלו ושברים. 

בדקו היטב את הזכויות שלכם:

בהתאם למדינה בה אתה מתגורר, חוקים שונים לפיצוי פציעה אישית עשויים לחול על תביעות פציעה, כולל תביעות פיצויים לעובדים. זה יכול להשתנות בהתאם לסוג/ים של תאונת עבודה ולמדינה/ים שבהם אתה מתגורר. על ידי בדיקה עם עורך דין לתגמולים של עובדים או איש מקצוע משפטי אחר לגבי תביעת תאונת העבודה הספציפית שלך, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהמקרה שלך יטופל בזהירות ובתשומת לב הראויה כדי להגן על זכויותיך, כמו גם על אלה של אחרים שאולי נפגעו במהלך עֲבוֹדָה. 

מה עושים הלאה?

רוב האנשים לא יודעים מה לעשות כשהם נקלעים לתאונת דרכים. הם לא יודעים לאן לפנות. מה עליהם לעשות אם התאונה היא באשמתם? האם ניתן להם לקבל פיצוי על הנזקים? מהי הדרך הטובה ביותר לבחור עורך דין? מהן הזכויות החוקיות של האנשים בתאונת דרכים? תאונות דרכים הן תקריות חמורות שקורות בפתאומיות בהן מכוניות מתנגשות או אפילו פגושים. לעתים קרובות הם משפיעים על החיים, הבריאות והרכוש של אנשים המעורבים בהם. זה יכול להיגרם מסיבות רבות כמו מהירות מופרזת, נהיגה בשכרות או נהיגה במהירות מופרזת בעת פנייה בכביש. בכל מקרה של תאונה חלילה ובמידת האפשר תאספו ראיות בשטח ותפנו לעו”ד בהקדם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה משמשת מכונת CNC?
מכונת CNC היא כלי המשמש בייצור שנשלט על ידי שפת תכנות מחשב. המכונה יכולה להזיז ולחתוך חומרים בדיוק רב....
קרא עוד »
יונ 09, 2023
כנס וירטואלי
כנסים וירטואליים פופולאריים ונפוצים מאוד כיום. לא מעט חברות המבססות את הפעילות השיווקית והעסקית...
קרא עוד »
אוג 28, 2020
תיקון ותחזוקת מחשבים
מחשב מהווה כיום דבר חשוב מאוד. המחשב מהווה כלי למידה עבור תלמידים, הוא מעניק לילדים אפשרות להעביר את...
קרא עוד »
יול 13, 2020