הקמת אתר וורדפרס

הקמת אתר וורדפרס

וורדפרס קיימת מאז 2003 והיא תוכנת הבלוגים הפופולרית ביותר בשוק. במהלך השנים האחרונות, הפכה וורדפרס גם לתוכנת ניהול התוכן הנבחרת עבור אתרים שאינם בלוגים. להלן, כמה סיבות מובילות מבית Web3D מדוע וורדפרס כה פופולרית ומדוע כדאי לך לשקול לעבור אליו.

קלות שימוש

וורדפרס קל מאוד לשימוש ויש לו ממשק אינטואיטיבי. הוספת דפים חדשים, פוסטים בבלוג, תמונות וכו' על בסיס קבוע. היא מערכת מאוד נוחה וניתן לעשות זאת במהירות. מכיוון שהטכנולוגיה כה פשוטה, הזמן המושקע על עיצוב מצטמצם מאוד.

נהלו את האתר שלכם מכל מחשב

וורדפרס מבוסס דפדפן. אתם יכולים להתחבר מכל מחשב המחובר לאינטרנט ולנהל את האתר שלכם בקלות וביעילות, הקמת אתר וורדפרס מעולם לא היתה פשוטה יותר.

אין צורך בעריכת HTML או בתוכנת FTP

וורדפרס היא מערכת עצמאית ואינה דורשת תוכנת עריכת HTML (כגון Adobe Contribute או Dreamweaver). באפשרותכם ליצור דף חדש או פוסט בבלוג, לעצב טקסט, להעלות תמונות (ולערוך אותן), כמו גם להעלות מסמכים, קבצי וידאו, גלריות תמונות וכו', ללא צורך בתוכנת HTML או FTP נוספת.

מנועי חיפוש אוהבים אתרי וורדפרס

הקוד שמאחורי וורדפרס הוא מאוד נקי ופשוט, מה שמקל על מנועי החיפוש לקרוא ולהוסיף לאינדקס את תוכן האתר. בנוסף, לכל עמוד, פוסט ותמונה יכולות להיות מילות מפתח, תיאור וכותרת מטא תגיות משלהם, ולהיות מותאמות למילות מפתח ספציפיות, מה שמאפשר אופטימיזציה מדויקת מאוד של מנועי חיפוש. 

אתם יכולים גם להשתמש בתגים כדי לשפר עוד יותר את מאמצי האופטימיזציה שלכם במנועי החיפוש.

יש לכם שליטה באתר הוורדפרס שלכם

כבר לא צריך לחכות שמעצב האתרים שלכם יבצע עדכונים פשוטים באתר שלכם. עם וורדפרס, אתם שולטים כמעט בכל ההיבטים באתר שלכם ובאפשרותכם לבצע את העדכונים הפשוטים האלה בעצמכם.

עיצוב האתר שלך ניתן להתאמה אישית של 100%

וורדפרס משמש כמנוע עבור אתר האינטרנט שלכם. המראה והתחושה של האתר יכולים להיות מותאמים ב 100% כך שהמותג שלכם יוכל לזרוח באתר שלכם ולספק חוויה ייחודית למבקרים ולגרום להם להתמכר לאתר הייחודי שלכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השפות המתקדמות ביותר בעולם התכנות
הורים רבים כיום בוחרים לשלוח את הילדים שלהם כבר מגילאים צעירים ללמוד את שפות התכנות המתקדמות ביותר....
קרא עוד »
מרץ 30, 2020
מקלדת למחשב נייד
בעידן הדיגיטלי של היום, המחשב הנייד הפך לכלי הכרחי לעבודה, תקשורת ובידור. בעוד שהמסך וכוח העיבוד...
קרא עוד »
יונ 12, 2023
חשיפת הבלתי נראה: 11 תובנות מפתיעות לגבי הדפסת תלת מימד
הדפסת תלת מימד, הידועה גם בשם ייצור תוסף, שינתה במהירות את הנוף של תעשיות שונות. אמנם אתה אולי מכיר את...
קרא עוד »
יול 17, 2023