האם שיווק בפייסבוק עובד?

האם שיווק בפייסבוק עובד?

שיווק בפייסבוק נחשב היום לאחד מסוגי השיווק המובילים והיעילים ביותר. קילרמדיה מסבירים כי אם בעבר היה מספיק להקים אתר אינטרנט ולהתמקד בשיווק שלו, הרי שהיום יש צורך להראות נוכחות גם במדיות החברתיות. לכל חברה ולכל עסק שמעריך את עצמו, יש עמוד עסקי בפייסבוק. זוהי הדרך הפשוטה והקלה ביותר לייצר קשר אישי עם הגולשים, לספק עבורם תוכן בעל ערך הכולל טיפים שונים ונקודות למחשבה וכמובן לאפשר להם לייצר קשר אישי עם החברה.

הגולשים יכולים לשאול שאלות, להגיב ולהביע את דעתם לגבי המוצרים השונים או השירותים שהחברה מספקת. חשוב להבין כי היום לרוב האנשים הרבה יותר קל לחפש את העמוד העסקי של החברה בפייסבוק במטרה לשאול שאלה, מאשר להרים טלפון או לחפש את פרטי יצירת הקשר באתר. המדיות החברתיות מספקות זמינות מיידית, דבר שלא ניתן לוותר עליו בעולם המודרני.

שיווק בפייסבוק – מרכיב מרכזי במערך השיווק של כל חברה

היום כל חברה מבינה את החשיבות והמשמעות של נוכחות ברשתות החברתיות. המטרה של כל בית עסק היא לבדל ולמתג את עצמו, על מנת ליצור מערכת יחסים יציבה יותר עם הלקוחות. אחת הדרכים הטובות ביותר לחזק את המיתוג של העסק, היא ליצור עבורו עמוד עסקי בפייסבוק. הדבר מהווה ביום צעד שאין לוותר עליו, היות ורוב העסקים כבר מזמן פתחו עמוד עסקי.

לא רק שיווק בפייסבוק- קראו גם על היתרונות שבשילוב קידום אורגני בגוגל.

לכן על מנת לעמוד בתחרות, יש צורך להשקיע בעמוד עסקי מפואר, הכולל תוכן בעל ערך לגולש, מבצעים מיוחדים לחברי העמוד ועוד. מעבר לכך, כדאי להכיר גם את השיווק הממומן בפייסבוק, אשר מאפשר להציג את המודעות השיווקיות של העסק שלכם לקהל יעד נבחר. בזכות יכולות הפילוח המבריקות של פייסבוק, המודעה שלכם תוצג אך ורק לאנשים שמתאימים לפרמטרים שהזנתם.

ניתן למשל לפנות לקבוצות שונות באוכלוסייה, כגון פנסיונרים, נשים מעל גיל 30, אוהבי חתולים ועוד. זוהי שיטה יעילה במיוחד לשווק את העסק, היות וקיים מיקוד אידיאלי וניתן לבחור את כל הקריטריונים המתאימים לכם ביותר.

לסיכום, פרסום בפייסבוק מהווה את אחת הדרכים היעילות ביותר לשווק את העסק, בדיוק לקהל היעד המתאים ביותר. זהו כלי חשוב שאין לוותר עליו.

כתוב/כתבי תגובה