שיפור מהירות אתרים – ככה יוצרים חווית גלישה

שיפור מהירות אתרים

תתארו לעצמכם את הסיטואציה הבאה. גולשים נכנסים לאתר האינטרנט שלכם, אך במקום לגלוש כמו שהם רוצים וכפי שאתם מצפים שהם ייעשו, הם נאלצים כל הזמן לרפרש את העמוד, לצאת מהאתר ולחזור אליו ובסופו של דבר לעזוב אותו ולעבור לאתר אחר. כל זה בגלל שהאתר איננו מהיר מספיק ולא מאפשר להם לבצע את העבודה שלהם כפי שהם רוצים וצריכים. 

זו הסיבה מדוע משקיעים המון משאבים וזמן בכל הקשור לנושא של שיפור מהירות אתרים. זה חיוני מאחר ובלי זה אי אפשר לספק לגולשים חווית גלישה ייחודית, יוצאת דופן, חווית גלישה שתספק להם יכולת אפשרות להבין טוב יותר מה האתר מציע וכיצד להשתמש בכל מה שהוא מציע. 

חשוב לומר, כבר כשבונים אתר אינטרנט אפשר להשפיע על המירות שלו, עוד לפני שנכנסים לשאלה מה הוא יכיל וכיצד נחלק את הפריטים השונים באתר. אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד כלים ואפשרויות לשם כך. 

כיצד אפשר לשפר מהירות לפני שבונים אתר אינטרנט

ראשית, אנחנו צריכים לבחון עם איזה שרת לעבור, מה חברת האחסון מציעה לנו, כיצד אנחנו יכולים להשתמש בכלים שהיא מציעה על מנת שנוכל להפיק מהם תועלת לצורך שיפור מהירות אתרים

שנית, אנחנו צריכים לתכנן נכון את האתר שלנו. עלינו לבחון בדיוק מה נרצה להכיל בתוכו, מה נרצה שהוא יכלול ואיך נרצה שהדברים יעבדו. 

שלישית, אנחנו צריכים להשתמש בתוכנות ואמצעים לצמצום קבצים, בפרט כל מה שקשור לקבצי מדיה, תמונות וסרטונים. 

ארבע, עלינו ללמוד שיטות כיצד לתחזק את האתר בשביל שנוכל לעבוד איתו ולהפעיל איתו כאשר אנחנו לא צריכים להשתמש באמצעים משמעותיים ובאופן כזה שישרת את המטרה שלנו להגביר את מהירות האתר. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה כדאי לכם להתחיל למכור באמזון
לא מעט אנשים מוצאים את עצמם תוהים האם כדאי להם למכור בענקית הקמעונאות: אמזון. אם תבחנו את הפלטפורמה...
קרא עוד »
אוג 05, 2020
לנצל את שירותי מרכזיה בענן ביעילות
שירותים בענן מספר הולך וגדל של החברה משתנה למערכות IT מבוססות ענן, מכיוון שהוא מספק הן יכולות IT...
קרא עוד »
מרץ 29, 2020
גרים בנהריה ומחפשים רעיון לבילוי זוגי? מה עם חדרים לפי שעה בנהריה?
נהריה היא אחת הערים הכי יפות בארץ אך גם אחת הכי מוכרות שיש. קודם כל אנחנו חייבים לציין כי תושבי נהריה...
קרא עוד »
דצמ 02, 2018