הכל על תעודת SSL ולמה חשוב שלאתר שלך תהיה אחת

הכל על תעודת SSL ולמה חשוב שלאתר שלך תהיה אחת

כיום אי אפשר לנהל עסק מבלי שיהיה לכם אתר אינטרנט. כאשר אדם מחפש אחר עסק חדש הוא קודם כל אבל קודם כל ייכנס לאינטרנט בכדי לקרוא עוד מידע על העסק ולהחליט האם העסק ישרת אותו כמו שהוא צריך ואם כדאי לעשות אתו עסקים. אך מה שבעלי עסקים רבים לא מודעים אליו וזה לא רק עסקים קטנים אלא גם עסקים ענקיים עם שלוחות בינלאומיות זה שהאתר הוא פעמים רבות פתח לגורמים להכניס נוזקה למחשבים של העסק. כך יש גורמים בעלי כוח אשר מנצלים את האתר בכדי לבצע מתקפת סייבר על הארגון. אפילו אם האתר שלכם יושב על שרת וירטואלי נפרד או על מחשבים נפרדים מן המערכת של האגון יש גורמים בעולם אשר יודעים לנצל את האתר בכדי להחדיר אליו נוזקה ועל כן אנו חייבים להבטיח כי תהיה לנו תעודת SSL אשר תגן על האתר שלנו ותבטיח כי יהיה קשה יותר לחדור לעסק שלנו.

האם תעודת SSL  היא ביטחון מפני חדירה למחשב?

אין ספק כי תמיד כדאי שתהיה תעודת SSL ואין ספק כי אנו צריכים להיות בטוחים כי התעודה הזאת תגן עלינו כמו שצריך וכך נבטיח כי לא תהיה לנו בעיה עמה. אך ואת זאת חשוב מאוד להבין לא די שתהיה תעודה מכיוון שאם ההאקר הוא ברמה גבוהה הוא ידע כיצד לחדור אל המערכת. עליכם להבין כי יש אנשים בעולם אשר כל החיים שלהם נסובים סביב פריצות למחשבים והכיף שלהם בחיים זה לנצל חולשות של המחשב וכך הם חודרים אל עוד ועוד מחחשבים גם של הארגונים החזקים ביותר בעולם וגם אל אלו שחושבים שהם החזקים ביותר בעולם ואף אחד לא יכול להפיל אותם. למדו אודות חשיבות התעודה בלינק שירותי מחשוב לעסקים קטנים באתר Entersys

מי הם האנשים הכי מסוכנים מבחינת אבטחת מידע?

עוד נקודה שאתם צריכים לתת עליה את הדעת היא שלא פעם החדירה למחשב מתבצעת דרך חברה קבלנית אשר לכאורה באה להתקין לך תוכנה על המחשב כהגנה נגד פריצות. על כן אתם צריכים תמיד לשים לב טוב טוב מי מתקין לכם את ההגנה על המחשב ולוודא כי זאת חברת אנטרסיס אשר אפשר לסמוך עליה ולא תעבוד עלינו לעולם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הסימפוניה של מיתר המכוניות: צלילה עמוקה לתוך המאסטרו הבלתי נראה של בקרת רכב
הגיבור הבלתי מוכר של עולם הרכב, מיתר המכוניות - הידוע גם בשם "מיתר היגוי" - הוא מרכיב מורכב ומרכזי...
קרא עוד »
ספט 14, 2023
הכה את המומחה: 10 שאלות כדי להבין אם מקדם אתרים מומחה או מתחזה
במידה והחלטתם להיעזר במקדם אתרים מומחה על מנת לקדם את האתר שלכם, ייתכן ואתם בעיצומם של חיפושים אחר...
קרא עוד »
מאי 11, 2019
עבודות סמינריוניות – האם הן יעילות
כתיבת עבודת סמינריון יכולה להיות מאתגרת למדי, במיוחד כשאתה עושה את זה בפעם הראשונה. עם זאת, זה לא קשה...
קרא עוד »
ינו 30, 2020