אחסון אתרים ג'טסרבר

ג'טסרבר (Jetserver) היא חברת אחסון אתרים המספקת שירותי אחסון לעסקים קטנים ובינוניים. הם מציעים מגוון חבילות והם אחד הספקים הגדולים של אירוח משותף בעולם. החברה נוסדה על ידי ג'יימס בראון בשנת 2003 כחלופה למארחי האינטרנט השלטו בעבר בשוק , תוך התמקדות בשירות לקוחות, אמינות וערך. בשנת 2016 היא נרכשה על ידי Endurance International Group (EIG).

כיום, אחסון אתרים ג'טסרבר הוא אחד מספקי אירוח אתרים הטובים ביותר בשוק. הם ידועים בשירות הלקוחות הנהדר ובמוצרים האיכותיים שלהם. ג'טסרבר מציע פתרונות אחסון אתרים אמינים ובמחיר סביר. יש לספק זה היסטוריה ארוכה בתעשייה והוא מספק שירות איכותי ללקוחות כבר למעלה מ-20 שנה. המגוון הרחב של הפתרונות כולל: אירוח, שרתים משותפים, ענן, שרתים ייעודיים, שיתוף פעולה ורישום דומיין. החברה מספקת גם שירותי רישום שמות מתחם. הוא מבוסס בשיקגו עם מרכזי נתונים בדאלאס, לונדון וסיאטל.

אירוח אתרים ג'טסרבר הוא אופציה מצוינת למי שרוצה להקים עסק משלהם לאירוח אתרים. הוא מציע פתרון ניתן להרחבה ובמחיר סביר, עם שירות הלקוחות הטוב ביותר. ג'טסרבר שיתפה פעולה עם Google Cloud Platform כדי להציע ללקוחותיה ביצועים ואמינות ללא תחרות. שרתי החברה מופעלים על ידי מעבדי Intel Xeon העדכניים ביותר, המספקים עד פי 4 יותר כוח עיבוד משרתי ספקים אחרים המשתמשים במעבדי AMD.

ג'טסרבר מציעה שלושה סוגים של תוכניות אירוח עבור תקציבים שונים:

  • אירוח משותף: זוהי התוכנית הזולה ביותר שמספקת לך מספר בלתי מוגבל של אתרים.
  • שרתים ייעודיים: אלה יקרים יותר ממארחים משותפים אך הם מציעים שליטה רבה יותר על משאבי השרת שלך. ראו המלצות באתר SEM פרסום בגוגל.
  • שרתים פרטיים וירטואליים (VPS): אלה קצת יותר יקרים ממארחים משותפים אבל הם מציעים יותר שליטה וביצועים באתר שלך.
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 דברים שחובה לדעת על אימון אישי לחיים
אימון אישי לחיים, או בשמו המוכר יותר קואצ'ינג, הוא אחד הכלים המודרניים הפופולריים ביותר לשיפור איכות...
קרא עוד »
יונ 17, 2024
יישום מערכות מידע: השאלות מקבלות תשובות
כשמדובר ביישום מערכות מידע עם Rewire Solutions, ההתמקדות היא לרוב רק בטכנולוגיה - שרתים, תוכנה, העברת נתונים....
קרא עוד »
אוק 02, 2023
ציוד חימום מקצועי: למי הוא מתאים ולמי פחות
בעידן שבו שליטה מדויקת על משתנים תפעוליים הפכה לבעלת חשיבות עליונה, ציוד חימום מקצועי של טולמן התגלה...
קרא עוד »
אוק 16, 2023