פעילות גופנית בהריון

הריון הוא תקופה שבה נשים פעילות יותר. הם עוסקים בפעילות גופנית ויכולים גם להיות על הרגליים במשך שעות ארוכות. אבל הם צריכים להיות זהירים שכן הם יכולים לפתח בעיות בריאותיות שונות, כגון כאבי גב, סחרחורת ומיגרנות. לכן חשוב שידאגו לבריאותם במהלך ההריון.

מדוע חשוב לעשות פעילות גופנית מתונה במהלך ההיריון?

פעילות גופנית בהריון מועילה לבריאות האמהות וגם לתינוק שטרם נולד. עם זאת, ישנם אתגרים שאם צריכה להתמודד איתם במהלך ההריון. חלק זה יתמקד באתגרים העומדים בפני נשים בהריון וכיצד ניתן לשפר את הפעילות הגופנית שלהן באמצעות שימוש בתרגול נכון.

מה כדאי לעשות במהלך ההיריון?

במשך זמן רב המליצו לנשים להתאמן במהלך ההריון. אבל ישנה מודעות הולכת וגוברת לכך ש"התרגיל" יכול להיות בעצם כל דבר, מריצה ועד יוגה וריקוד. תעשיית הכושר הפכה לתחרותית מאוד בשנים האחרונות, כאשר מספר אפליקציות כושר זמינות כעת בשוק המתיימרות לעזור לנשים לרדת במשקל תוך כדי פעילות גופנית. פעילות גופנית במהלך ההריון אינה משימה קלה עבור האישה ההרה. זה יכול להיות אתגר גם להורים וגם לתינוק. ישנם גורמים רבים שעלולים להוביל למצב גופני ירוד של התינוק והדבר עלול להשפיע גם על בריאות האם.

מהי ההשפעה של פעילות גופנית במהלך ההריון על העובר? 

על פי מחקר שנערך לאחרונה, ניתן להפחית את הסיכון למומים מולדים ב-30% אצל אמהות שעוסקות בפעילות גופנית. ניתן להשיג זאת על ידי ביצוע פעילות גופנית סדירה (קבלו הדרכה באתר https://momtobefit.com) וגם על ידי נטילת ויטמין טרום לידתי עם חומצה פולית. ההבדל העיקרי בין פעילות גופנית במהלך ההריון לפעילויות אחרות הוא שפעילויות אלו אינן רק בשביל הכיף, אלא גם בשביל הבריאות. זה עוזר בשיפור בריאות האם והתינוק באמצעות תזונה נכונה וניהול משקל.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פיתוח אתר
כשאנחנו מדברים על פיתוח אתר, אנחנו למעשה מדברים על כל התהליך של יצירת אתר אינטרנט, מהתכנון הראשוני...
קרא עוד »
פבר 03, 2019
קידום אתרים בירושלים
כל מי שמחזיק בעסק בירושלים והסביבה, חייב לדעת בדיוק כיצד לקדם אותו בצורה היעילה והאיכותית ביותר. יש...
קרא עוד »
מרץ 19, 2021
מקדם אתרים פרילנסר VS חברות קידום
מחפשים מקדם אתרים? לא ממש יודעים האם לבחור בחברת קידום או בפרילנסר? מאמר זה נועד בדיוק עבורכם. נבחן בו...
קרא עוד »
פבר 17, 2021