כל מה שרציתם לדעת על הדפסת צ'קים בדידים

הדפסת צ'קים בדידים

הדפסת צ'קים מעוצבים היא מעשה חוקי לחלוטין גם מחוץ לבנק. צ'ק אינו נחשב כסף אמיתי ולמרות שאפשר לזייף אותו, אמצעי הזהירות שננקטים על ידי בתי הדפוס שבהם עושים את הצ'קים הם מספיק חזקים כדי למנוע את זה. 

כל צ'ק מקבל מספר משלו ובתהליך הייצור שלו משתמשים באולטרה סגול ודיו מים, אמנם נכון שבית דפוס אחר באותה רמה יכול לזייף בדיוק אותו צ'ק, אולם לא מדובר על כסף מזומן והתהליך כדי לזייף צ'ק הוא מייגע ביותר ולא משתלם.

עסקים וחברות שצריכים לחלק צ'קים בכמויות, לספקים חיצוניים, ללקוחות לפעמים ולעובדים, פונים לבתי דפוס פרטיים. איך עושים את זה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

הדפסת צ'קים בדידים

אם אתם נוטים לפעול באופן רשמי ומסודר, יתכן שזה ימצא חן בעיניכם. צ'קים מודפסים ומוכנים עם הסכום ושם המוטב באותיות מודפסות כולל הלוגו של החברה שלכם.

חברות רבות מעדיפות כמה שפחות להתעסק עם ניירת ולכן הם פונים לחברת דפוס כמו באתר https://www.offset-color.com שתטפל להם בכל הנושא של הצ'קים.

החברה מקבלת מהבנק אישור מסודר להוציא צ'קים מוגנים על שם אותו חשבון והחברה מדפיסה כל חודש את מספר הצ'קים הדרוש עם הסכום ושם המוטב כפי בקשת הלקוח.

בעצם, כל הבנקים שמנפיקים לכם פנקסי צ'קים עוברים דרך חברות הדפוס האלו, אלא שבדרך הם גם מרוויחים עליכם עמלה כל שהיא. אמנם לאדם הממוצע זה לא משמעותי משום שבאמת מדובר בכמה שקלים בודדים אולם חברות ענק שצריכות אלפי צ'קים בחודש, זה כסף שאפשר לחסוך בקלות ועוד לחסוך כאב ראש של כתיבת הצ'קים ולזכור את המספרים.

במקום זאת חברה מדפיסה צ'קים עם לוגו של החברה ומאפשרת לחברה להתעסק בדברים החשובים באמת.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניהול לידים בצורה שתגדיל את ההכנסות לעסק
במידה וחשוב לכם לקדם את העסק שלכם ולהגדיל בצורה משמעותית ככל שניתן את כמת הלידים, אז יהיה כדאי לכם...
קרא עוד »
מרץ 26, 2019
שיעורים פרטיים באינטרנט – לחיזוק עצמי
כל תלמיד יודע שלא פעם לא קל ללמוד את המקצועות הלימודיים. כמו כן, כל סטודנט יודע שלעיתים קרובות הוא...
קרא עוד »
אוק 03, 2020
ניהול קמפיינים בפייסבוק
כל אחד שמע מתישהו, על הקמפיינים המוצלחים שיש לפלטפורמת הרשת המטורפת פייסבוק, להציע לבתי עסק או...
קרא עוד »
ינו 19, 2020