ביג שוט: מהו מסחר אונליין בבורסה

ביג שוט: מהו מסחר אונליין בבורסה

בזכות הקידמה הטכנולוגית, היום ניתן לסחור בבורסה אונליין ולמעשה מדובר בתחום שהפך לפופולארי מאוד בשנים האחרונות. אנשים רבים נמשכים למסחר בבורסה באמצעות המחשב כי זה יכול לשמש כמקור להכנסה נוספת בזמן הפנוי וגם מדובר באפשרות להשקיע באופן עצמאי.

עבר אל מול הווה

לפני עשרות שנים, המסחר בבורסה היה יכול להתבצע רק באמצעות ברוקרים שהיו צריכים להיות נוכחים בצורה פיזית בבורסות השונות ואלו היו מבצעים את הקנייה והמכירה על פי ההוראות של הלקוחות שלהם. היום, כבר ניתן לעשות את כל הפעולות הללו בצורה ממוחשבת לגמרי אחרי קורס ביג שוט כאשר זה נעשה על ידי העברת פקודות מהלקוחות אל הברוקרים המשדרים זאת אל מחשבי הבורסות. למעשה, היום כל אדם עם חיבור מקוון יכול לסחור בניירות ערך, חוזים, הפרשים על חוזים עתידיים, מטבעות חוץ, אגרות חוב כאשר זה נעשה בצורה פשוטה בהרבה מהעבר.

מסחר אונליין בישראל

מכיוון שהבנקים המסחריים כבר מבינים את חשיבותן של פלטפורמות מסחר מתקדמות, הם מפתחים ומציעים מגוון של אפשרויות על מנת שהלקוחות יעדיפו לעבוד דווקא איתם. מעבר לכך, גם בתי השקעות וחברות פיננסיות גדולות אחרות מאפשרות כיום ללקוחותיהן לפתוח חשבונות מסחר ולעיתים גם בתנאים יותר טובים משל הבנקים.

כיצד זה מתבצע

אחרי שבחרתם את הברוקר שלכם, חשוב לבחור את המכשירים הפיננסיים בהם תרצו להתמקד ובמטרות שתרצו להשיג באמצעות המסחר. כמו שלמדתם במכלתת ביג שוט יש הבדל לדוגמא, בין חיפוש אחר השקעות סולידיות לטווח הארוך או מסחר במניות המאפשר לקחת סיכונים גדולים יותר וכמו כן גם לקבל תשואות גבוהות יותר. אין זה משנה באיזו אופציה תבחרו, התהליך של המסחר פשוט מאוד.

חדרי מסחר

הפלטפורמות השונות של הברוקרים ברובן דומות. בדרך כלל יש חדר מסחר אונליין (הכירו את חדר המסחר של ביג שוט) אליו תוכלו להיכנס בעזרת מחשב במצב מקוון ולהזרים פקודות של קנייה ומכירה. חדר המסחר המקוון מאפשר לכם גם לראות פקודות שוטפות שקיימות בחשבון וכמו כן גם דו"חות רווח והפסד הקיימים בזמן אמת.  מעבר לכך, ניתן לצפות בדרך כלל בנתונים בזמן אמת כמו מחירי המכשירים הפיננסיים בהם אתם מתעניינים וכמו כן גם בנתוני מסחר משווקים מקומיים ובינלאומיים.

כתוב/כתבי תגובה