בחינות פסיכומטרי – להגיע מוכנים!

בחינות פסיכומטרי – להגיע מוכנים!

בחינות הפסיכומטרי משתנות ומשתכללות עם הזמן, ולאורך השנים בהם המבחן הזה נדרש הצטברו לא מעט בחינות לדוגמא. פסיכומטרי אחד לא דומה למשנהו, אך הרבה מהשאלות חוזרות בווריאציות שונות ומשונות, ולעיתים אותה השאלה בדיוק, שכן לנסח מבחן פסיכומטרי מא' ועד ת' זו עבודה לא קלה, אז לא פלא שמחזור שאלות הוא נוהל קבוע.

כמובן שאם התחלתם ללמוד למבחן הפסיכומטרי אתם כבר מכירים את העניין – הרבה שאלות עם עוקץ דומה כדי להתחיל להיות בקיאים בסגנון השאלה ולשלוף מהמותן את הטכניקה הנכונה לתשובה. זו הסיבה שיש לחזור שוב ושוב ולעשות עד כמה שיותר בחינות לפני הפסיכומטרי שלכם.

2 דברים חשובים לבחינות פסיכומטרי אונליין

כמה דברים שכדאי להתמקד בהם בביצוע בחינה פסיכומטרית אונליין:

  1. תזמון – בדקו כמה זמן לוקח לכם לבצע את המבחן כולו. אבל אל תסתפקו בזה – היו מאוד ערים ואף נהלו רישום באיזה סוגי שאלות אתם מוצאים שאתם מתעכבים יותר. זה יעזור לכם להתמקד בלמידה. 
  2. תבינו מה קשה לכם – גם קשה להבנה, גם קשה לפיתרון, ואולי שניהם גם יחד. לעיתים אנו מוצאים ששאלה קשה להבנה, אך מהרגע שהבנו את השאלה, הרי שהתשובה עולה מייד. לעיתים אנו מבינים את השאלה לגמרי, אך חסרים את הידע או הטכניקה להגיע לפתרונה. זהו ורשמו במבחן הפסיכומטרי אונליין איפה אתם נתקלים בקשיים מסוג זה – זה חיוני לתהליך הלמידה שלכם.

בחינות פסיכומטרי פתורות בשבילכם

כמובן שלמצוא טפסי פסיכומטרי קודמים ולבצע את המבחן בעצמכם זה טוב בפני עצמו, אבל מה לגבי בדיקת התשובות? בשביל זה האינטרנט מציע פתרונות מלאים לבחינות עבר, כך שתוכלו גם אתם לבדוק את היכולות שלכם תוך הכרות עם מגוון רחב של שאלות, לחדד את המוח ולהתכונן היטב למבחן החשוב.

בתי ספר איכותיים לפסיכומטרי פותחים בפניכם לא רק מבחני עבר, אלא גם מתאימים את המבחנים ללוח-הזמנים של הלימודים, ולנקודה בה אתם נמצאים מבחינת הידע שכבר רכשתם בדרכם למבחן. מדריכי פסיכומטרי ידעו להנחות אתכם איזה בחינות פסיכומטרי לקחת ומתי לעשותם (כולל באיזה שעה ביום!) בכדי למקסם את מה שתקבלו מתהליך הבחינה המאתגר.

כתוב/כתבי תגובה