יישום מערכות מידע: השאלות מקבלות תשובות

כשמדובר ביישום מערכות מידע עם Rewire Solutions, ההתמקדות היא לרוב רק בטכנולוגיה – שרתים, תוכנה, העברת נתונים. עם זאת, מדובר במאמץ רב מימדי שמשפיע על כל היבט של ארגון, מהמכניקה התפעולית שלו ועד לדינמיקה האנושית שלו. למרות שאולי קראת בהרחבה על שיטות העבודה המומלצות הסטנדרטיות, ישנם תחומים שלא נחקרו לעתים קרובות, אך הם מכילים את המפתחות ליישום חלק ומוצלח.

השטחים הלא מורשים

מוכנות פסיכולוגית: לפני הצלילה לעניינים הטכניים, העריכו את המוכנות הפסיכולוגית של הצוות שלכם. התנגדות לשינוי יכולה להיות האויבה הגדולה ביותר של פרויקט.

הידע השבטי של Legacy Systems: לפעמים, למערכות הישנות ביותר שלך יש מוזרויות ותכונות המוכרות רק לצוות ותיק. 'ידע שבטי' זה יכול להיות בעל ערך רב במהלך ההגירה.

עמידה ברגולציה: מעבר ל-GDPR, שקול תקנות ספציפיות לתעשייה שעלולות להשפיע באופן משמעותי על נתח הנתונים שלך. לדוגמה, למגזרי הבריאות והמגזר הפיננסי יש את מערכות הכללים הייחודיות שלהם.

חווית משתמש (UX): לעתים קרובות מתייחסים אליו כאל מחשבה שלאחר מכן, ה-UX של המערכת החדשה צריך להיות אינטואיטיבי. מערכת שאינה ידידותית למשתמש תעמוד בפני דחיקה, שתשפיע על הפרודוקטיביות הכוללת.

עלויות רכות: מלבד עלויות החומרה והתוכנה, קחו בחשבון הדרכה, השבתה והוצאות פחות ברורות אחרות. אלה יכולים לפעמים לעלות על עלות המערכת עצמה.

שיתוף פעולה רב-מחלקתי: IS לא קיים בחלל ריק; זה יגע כמעט בכל מחלקה בארגון שלך, מ-HR ועד לוגיסטיקה. תכנון מתואם בין המחלקות הוא חיוני.

הוכחה לעתיד: מערכות מתיישנות במהירות. למרות שאינך יכול לחזות את העתיד, בחר בטכנולוגיות ניתנות להתאמה וספקים המחויבים לעדכונים ושיפורים קבועים.

מביאים את הכל ביחד

אם עולם הטמעת מערכות מידע היה קרחון, המרכיבים הנפוצים היו רק הקצה שלו. החלק השקוע – ההיבטים הפחות דנים אך משמעותיים באותה מידה – יכול לעשות או לשבור את מסע היישום שלך. על ידי נקיטת גישה הוליסטית יותר, אתה לא רק מכין את הבמה להטמעה מוצלחת אלא גם מכין את הארגון שלך לעתיד חלק ויעיל יותר. מהבנת הניואנסים של מערכות מדור קודם ועד לשמירה על האצבע על הדופק של נופים רגולטוריים ופסיכולוגיה של צוות, אתה עושה יותר מאשר התקנת טכנולוגיה חדשה; אתה בונה ארגון זריז יותר, חזק יותר ומוכן לעתיד. קבלו מידע על אוטומציה עסקית באתר Rewire Solutions וכמה זה יכול לייעל את העסק.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה חשוב שיהיו עמודים בספרים
כאשר כותבים ספרים חשוב שיהיו בו עמודים וזאת מכיוון שכך הקורא יכול לעקוב אחר מצב הקריאה שלו. כך בעצם...
קרא עוד »
אוק 18, 2019
אינטרנט – שער למידע רב, אך גם לסכנות רבות
בשנים האחרונות אנו חווים את העידן האינטרנטי והטכנולוגי בשיאו. אנשים רבים עושים שימוש ברשת האינטרנט...
קרא עוד »
דצמ 20, 2019
החמישיה החיונית: מה שאתה חייב לדעת על עורך דין לאלימות במשפחה
אלימות במשפחה היא סוגיה חברתית קריטית הדורשת תגובה משפטית מהירה ורגישה. עורך דין לאלימות במשפחה ממלא...
קרא עוד »
אוג 01, 2023