טונרים למדפסות

טונרים למדפסות

כל מי שניסה קצת לברר אי פעם על מדפסת שמע על ההבדל הבסיסי שקיים בין מדפסת רגילה, מדפסת שפועלת על בסיס דיו אשר אותו קונים במחסניות לבין מדפסות אשר עבורם יש צורך לעשות שימוש עם טונרים למדפסות אשר זה מה שמזין את המדפסת.

טונרים למדפסות למעשה הם אחד המוצרים הנצרכים ביותר במשרדים גדולים, במקומות אשר בהם נעשה שימוש תכוף מאוד במדפסת ובכל מקום אשר בו מצלמים, מדפיסים, סורקים ומקבלים פקסים באמצעות מכשיר הפועל על בסיס טונר.

איך בוחרים טונרים למדפסות ?

אני כבר למודת ניסיון בכל מה שקשור לשימוש במדפסות. אמנם מדובר במדפסת ביתית בה אני עושה שימוש ולא מדובר כאן במדפסת בסדר גודל כמו שיש במשרדים גדולים. אך בכל זאת מדובר במדפסת אשר בה אנחנו עושים שימוש די תכוף. במיוחד כעת בעידן הקורונה כאשר הילדים כולם נמצאים בבית הרבה יותר מכפי שהורגלנו עד כה. ילדים משועממים זה מתכון בטוח להרבה דברים לא טובים. לכן אני מכינה להם כמעט בכל יום דפי עבודה שונים, מבוכים, תשבצים, דפי צביעה ועוד כיד הדמיון הטובה. את כל היצירות הללו צריך כמובן להדפיס. יצא שהמדפסת שלנו פעילה מאוד. 

טונרים למדפסות – איפה קונים?

אז כאשר מדובר בהחלפת הטונר או ראש דיו למדפסת, חשוב לדעת מראש היכן אפשר יהיה לרכוש טונר חילופי בעת הצורך. במיוחד כעת, כאשר רוב החנויות סגורות, אנחנו בהחלט עשויים למצוא את עצמינו נתקעים בלי טונר ובלי אפשרות להדפיס במדפסת.

בכל מקרה, תמיד מומלץ מאוד להתארגן מראש לכל צרה… כי ללא טונר אין אפשרות להדפיס. אם יש טונר רזרבי בבית או במשרד, הרי שישנה תחושת ביטחון.

במיוחד נכון הדבר במקומות בהם מדפיסים מאות דפים בכל יום. שם יהיה הצורך נחוץ יותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סרטי תדמית – זה משתלם להפיק סרטון לעסק
עסקים רבים לא מצליחים להציג את השירותים שלהם בצורה אטרקטיבית ברשת ובשל זאת לא מנצלים את הפוטנציאל...
קרא עוד »
מאי 16, 2021
ציוד חימום מקצועי: למי הוא מתאים ולמי פחות
בעידן שבו שליטה מדויקת על משתנים תפעוליים הפכה לבעלת חשיבות עליונה, ציוד חימום מקצועי של טולמן התגלה...
קרא עוד »
אוק 16, 2023
5-8 תובנות נסתרות להורות משותפת מוצלחת
בעולם ההורות המשותפת, ישנם עומקי ידע שלעיתים נותרים לא מגלים. בתור סמכות בתחום זה מטעם אורו המרכז...
קרא עוד »
ספט 07, 2023